Jsme malá farma ve východních Čechách v Javorníku u Vysokého Mýta. Máme kravičky, prasátka, králíčky a všehochuť drobné zvěře. Zabýváme se rostlinou a živočišnou výrobou. Máme certifikaci na výrobu závaží na traktory a veškeré náhradní díly na zemědělské stroje.
FARMA BRŮNA
Javorník
IVAN HORVÁTH
Prosetín
Firma realizuje stavební činnost zejména ve východních čechách. Firma má k dispozici až 10 zaměstnanců. Společnost má možnost i mechanizace.
AB LEŠENÍ
Trutnov
- pronájem lešení včetně lešenářských prací - pronájem hliníkových věží s výškou podlah do 7,5m - dopravu s veškerou manipulací lešení - realizované zakázky převážně ve Východních Čechách - profesionální přístup a individuální řešení Vašich požadavků - letitou praxi v oboru - vypracování statických plánů výstavby lešení - více než 8.000 m2 lešení
GEODING S. R. O. GE...
Pardubice - Bílé Předměstí
Provádíme veškeré geodetické práce, inženýrskou geodézii, mapování, speciální měření, měření jeřábových drah.
DOMM S.R.O.
Pardubice
ZÁKLADNÍ ŠKOLA A MA...
Ohnišov
ZÁKLADNÍ ŠKOLA A MA...
Kvasiny
MATEŘSKÁ ŠKOLA KLUB...
Pardubice
ASIANA, SPOL. S R.O...
Praha - Dejvice
AQUA PRIM S.R.O.
Kutná Hora
GEOSPOL, S.R.O.
Dobruška
FILHARMONIE HRADEC ...
Hradec Králové 3