Hledáte pouze kvalitní kontakty

MEL - IMO S.R.O.

Praha Libeň

 

Nabízíme Vám ubytování v penzionu Znojmo v klidné části Znojma v blízkosti nákupního centra. Tento hotýlek je po celkové rekonstrukci. Celkem poskytujeme 8 pokojů s celkovou kapacitou 19 lůžek. Každý pokoj obsahuje soukromé sociální zařízení se sprchovým koutem, toaletou, umyvadlem. Pokoje dále obsahují standardní vybavení s televizí, a s přípojkou na internet síťovým kabelem (lze zapůjčit na recepci) nebo WiFi.

 

HOTEL OLYMPIE, S.R...

Špindlerův Mlýn

Nabízíme ubytování ve 38 nově z rekonstruovaných pokojích. Pro hosty je k dispozici s cela nové wellnes a bazén s protiproudem. Dále (Kneippův chodník, whirlpool, finská sauna, biosauna, balneo therapie, masáže, kosmetika, zábaly). Hotel je vhodný pro ubytování skupin, jednotlivců, rodin s dětmi i pro uspořádání firemních setkání.

 

HOTEL ZLATÝ KOHOUT

Mladá Boleslav

Nabízíme ubytování v soukromí v hotelu Zlatý Kohout. Součástí je i krásná moderní restaurace s širokou nabídkou jídel. Zajišťujeme pořádání oslav a firemních večírků. Hotel se nachází v samotném srdci Mladé Boleslavi. V okolí je celá řada zajímavých turistických míst.