Hledáte pouze kvalitní kontakty

 
 
 

Nabízíme kompletní profesionální stěhování bytových i nebytových prostor, manipulaci a stěhování křehkých předmětů i těžkých břemen, balící služby, montáž, demontáž nábytku. Dále také stěhování na klíč přizpůsobíme vašim požadavkům i do těch nejmenších detailů. Své služby jsme rozšířili i po evropské unii. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

 

SVĚT STĚHOVÁNÍ S.R...

Praha 7 - Holešovice

Naší činností je vnitrostátní i mezinárodní stěhování. Zajistíme pro vás kompletní stěhovací služby včetně likvidace a vyklízení. Stěhujeme byty, domy, kanceláře, sklady, provádíme demontáže nábytku, vyklízení sklepů i přepravujeme těžká břemena. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

 

NÁBYTEK POLODNA

Jihlava 1

Nabízíme kuchyně, kuchyňské linky i nábytek do kuchyně, jídelní židle, stoly a sety. V nabídce máme kuchyňské skříňky a pracovní desky i kování.

 

NÁBYTEK KNY S.R.O.

Praha - Vestec

Výroba, prodej a dovoz nábytku v I. a ve II. jakosti. Prodáváme kuchyně, válendy, matrace a sedačky. Vyrábíme nábytek z masivu do hospod, penzionů i domů. Nabízíme stěhování, dopravu, montáž, výřezy dřezů, olepování, řezání pracovních desek a truhlářské práce.

 

ZDENĚK KOZÁK

Praha 4

 

Internetový prodej futonových, lamelových, latexových, pružinových, profilovaných i molitanových matrací a polohovacích, nepolohovacích, laťových i motorových roštů. Nabízíme doplňky a matrace na zakázku či atypických rozměrů. Dále veškerý dřevěný sortiment od zahradních staveb až po židle.

 

 

SIGNAL MONT S.R.O.

Hradec Králové

 

KATYS, SPOL. S R.O.

Český Dub

 

AV - ART VOLDŘICH I...

České Budějovice

Jsme firma zabývající se zakázkovou výrobou především z masivu a prodejem hlavně stylového, masivního nábytku, dekorací a svítidel od světových výrobců. V našem e-shopu naleznete základní nabídku sortimentu pro kompletní zařízení Vašeho bytu, domu, pensionů a restaurací, nebo i jiných komerčních prostor.