Hledáte pouze kvalitní kontakty

ING. LUKÁŠ ADÁMEK

Čelákovice

Specializujeme se na zajištění komplexní péče o zeleň. Zaměřujeme se na výsadbu, ošetřování, stabilizování a kácení stromů. Poskytujeme služby v oblasti zahradní architektury. Nabízíme pronájem vysoké plošiny. Mezi naše služby také patří výškové práce a krajinná tvorba. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

 

SPRÁVA MĚSTSKÝCH LE...

Benátky nad Jizerou

Poskytujeme služby pro vlastníky lesů, parků a zahrad. Naše činností: – komplexní údržba a péče o lesní pozemky – zalesňování zemědělsky nevyužívaných pozemků – zajišťování dotací a grantů – komplexní údržba a péče o příměstskou zeleň, lesoparky, parky – projektování, výroba, instalace a údržba mobiliáře (altány, lavice, informační cedule apod.) – zajištění odbytu dřeva – výroba, instalace a údržba oplocení – zajištění dopravy dřeva, sadebního a ostatního materiálu Pěstební činnost: – zalesnění, chemická a mechanická ochrana proti buřeni – chemická a mechanická ochrana proti zvěři – výsek škodících dřevin, prořezávky, probírky Těžební činnost: – těžba dřeva, kácení jednotlivých dřevin – výroba, sortimentace dřeva, přiblížení, manipulace, odvoz, výkup, prodej Prodej palivového dřeva

 

MARTIN CHARVÁT FLOR...

Jindřichův Hradec

 

TOMÁŠ LISKA - ZAHRA...

Klobuky, Kokovice

ZAHRADNICTVÍ LISKA. Naše zahradnictví Vám může nabídnout realizace nových zahrad na klíč, včetně návrhů. Realizace veřejných ploch (parky, náměstí ..) a soukromých zahrad, okrasná a koupací jezírka, okrasná školka apod. . Realizace, prodej, servis a mechanizace - projektujeme a realizujeme zejména veřejné prostranství - sady, parky, náměstí, odpočinkové zóny ... včetně následné údržby - projektujeme a realizujeme soukromé zahrady vč. následné údržby - z produkce vlastní školky nabízíme: okrasné dřeviny a vzrostlé stromy, thůje, ovocné stromy, trvalky, skalničky, vodní rostliny, lekníny atd.. Agrochemie a hnojiva v malospotřebitelských baleních Geotextílie, nářadí a ostatní zahradnické potřeby (ochranné sítě) Květináče a truhlíky (plastové i keramické) Jezírková chemie a potřeby pro jezírka Zahradnické substráty a mulčovací kůra Travní směsi, postřiky proti hmyzu Hadice a koncovky na zavlažování Ryby Nabízíme čerpadla pro jezírka, postřiky proti hmyzu, mandelinkám, slimáků i mšicím a hnojiva. V sortimentu dále naleznete lopatky, nůžky, nože a sekery. Prodáváme listnaté, jehličnaté a ovocné dřeviny, trvalky, vodní a vřesovištní rostliny. Provozujeme i internetový obchod zahradnických potřeb.