Hledáte pouze kvalitní kontakty

INTEC - EXPORT A IM...

Červený Újezd

Nabízíme komplexní logistické služby, skladování a pronájem skladových prostor, úpravu zboží jako přepracování a přebalování i skladovou evidenci. Poskytujeme kapacitu 16 010 m2 pro uskladnění 22 000 tisíc palet.. Disponujeme 7 hydraulickými rampami. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

 

Zabýváme se pronájmem a servisem mobilních jeřábů, opravami a údržbou zdvihacích zařízení, transportem nadměrných strojních celků ruční manipulační technikou. Dále se zabýváme servisem jeřábů. Zajistíme školení jeřábníků a vazačů. Vlastníme mycí a mazací box. Provozujeme vnitrostátní nákladní dopravu, odvoz komunálního odpadu, odvoz odpadních vod ze septiků a žump.

 

Nabízíme kompletní profesionální stěhování bytových i nebytových prostor, manipulaci a stěhování křehkých předmětů i těžkých břemen, balící služby, montáž, demontáž nábytku. Dále také stěhování na klíč přizpůsobíme vašim požadavkům i do těch nejmenších detailů. Své služby jsme rozšířili i po evropské unii. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

 

Nabídka vnitrostátní a mezinárodní nákladní autodopravy. Možnost odtahu a přepravy osobních vozidel. Autopůjčovna provádí krátkodobé i dlouhodobé pronájmy osobních vozidel, možnost i s řidičem včetně přistavení vozidla. Mezi naše služby patří i stěhování, prodej ojetých vozidel.

 

Nabízíme provádění jeřábnických prací, krátkodobý a dlouhodobý pronájem autojeřábů v Olomouckém kraji. Jsme vybaveni moderními autojeřáby o nostosti 20-70 tun od výrobců Liebherr a Demag.

 

Naše společnost patří mezi stabilní přepravce v ČR, jsme schopni přepravit v našich kamionech pod trvale kontrolovanou teplotou jakékoliv potraviny i další komodity. Naším hlavním cílem je přepravit Vaše zboží v pořádku a v dohodnutém termínu na cílovou adresu. Nabízíme mycí linku pro nákladní automobily.

 

Nabízíme přistavení a odvoz kontejnerů, dovoz materiálů a zboží dle dohody, likvidace černých skládek. Samozřejmostí jsou dlouhodobé pronájmy kontejnerů. V zimním období poskytujeme úklid a odvoz sněhu z parkovišť či manipulačních ploch. Mezi další služby patří zemní a výkopové práce, prodej palivového dřeva.

 

MARAKOU S.R.O.

Prostějov

 

ZOŠI TRANS, S.R.O.

Nové Bránice

 

BRTEK S.R.O.

Šestajovice

Prodej písku, štěrku, zeminy, kačírku, recyklátu, mulčovací kůry, Dále zajišťujeme odvoz odpadu, jsme schopni přistavit kontejnery s následným odvozem. Provádíme zemní práce

 

AKR - STĚHOVÁNÍ

Rousínov

Nabízíme kompletní služby z oblasti stěhování, vyklízení domů, firem, jakýchkoli bytových či nebytových prostor. Jsme schopni pokrýt potřeby zákazníků v rozličných oblastech, ať už se to týká přestěhování kusu nábytku či zboží, přes kompletní stěhování bytů a rodinných domů, až po servis z oblasti autodopravy, mezinárodní autodopravy a přesun výrobních zařízení, stěhování a vyklízení průmyslových zón a výrobních hal. POBOČKA Brno Kaštanová 489/34 620 00 Brno 20 telefon: 602 737 087 - Zbyněk Krejčí POBOČKA Kroměříž U Rejdiště 3725/1 767 01 Kroměříž 1 telefon: 602 737 087 - Zbyněk Krejčí POBOČKA Olomouc Sladkovského 153/51 779 00 Olomouc 9 telefon: 602 737 087 - Zbyněk Krejčí