Hledáte pouze kvalitní kontakty

GREEN CENTER S.R.O.

Praha-Kbely

Dodáváme parking systémy a závory pro podniková parkoviště s kontrolou přístupu, silniční závory, přístupové systémy. Řízení provozu pohybu vozidel v průjezdech domů, průmyslová vrata a lineární automatické dveře i vstupenkové systémy. Instalace počítačových sítí.

 

AZR PRAHA AGENCY S...

Praha 8 - Ďáblice

Bezpečnostní služba.ochrana objektu a majetku. Služba osobní asistence (help handicapt). Autodoprava.

 

OKNAPP

Nová Cerekev

Nabízím stavebně řemeslné práce. Zabývám se kompletní dodávkou a montážemi plastových oken i dveří, žaluzií, rolet, hliníkových parapetů, garážových vrat, střešních oken či doplňků. Realizuji bezúdržbové ploty. Zajišťuji poradenství v oblasti dotací z EU.

 

TUERI S.R.O.

Praha 9

Poskytujeme služby v oblasti: ostraha majetku a osob. Mezi naše služby patří např, ostraha staveb, ochrana zboží, požární preventivní pochůzky, ochrana objektů a mnoho dalšího. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

 

MARAKOU S.R.O.

Prostějov

 

HAASMONT S.R.O.

Vysokov

Zabýváme se prodejem, servisem a revizemi hasicích přístrojů či protipožárních dveří, vrat a stěn. Provádíme instalace požárních prostupů a ucpávek.

 

DUŠAN BÁLEK

Klatovy I

Specializujeme se na prodej a instalaci zabezpečovacích systémů, kamerových systémů, datových rozvodů - optiky a anténních systémů. Poskytujeme odborné poradenství.

 

BTS

Nechanice

 

SIGNAL MONT S.R.O.

Hradec Králové

 

ELKOVA

Všenory

Provádíme elektromontážní a elektroinstalační práce, revize (přihlášky PRE, ČEZ), elektronické zabezpečovací a požární systémy (EZS, EPS). Dále nabízíme bezpečnostní, kamerové systémy a alarmy, domácí telefony a strukturované kabeláže IT.