GREEN CENTER S.R.O.

Praha-Kbely

Dodáváme parking systémy a závory pro podniková parkoviště s kontrolou přístupu, silniční závory, přístupové systémy. Řízení provozu pohybu vozidel v průjezdech domů, průmyslová vrata a lineární automatické dveře i vstupenkové systémy. Instalace počítačových sítí.

 

INTEC - EXPORT A IM...

Červený Újezd

Nabízíme komplexní logistické služby, skladování a pronájem skladových prostor, úpravu zboží jako přepracování a přebalování i skladovou evidenci. Poskytujeme kapacitu 16 010 m2 pro uskladnění 22 000 tisíc palet.. Disponujeme 7 hydraulickými rampami. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

 

STAMONT CZ S.R.O.

Rychnov nad Kněžnou

 

Nabízíme kompletní profesionální stěhování bytových i nebytových prostor, manipulaci a stěhování křehkých předmětů i těžkých břemen, balící služby, montáž, demontáž nábytku. Dále také stěhování na klíč přizpůsobíme vašim požadavkům i do těch nejmenších detailů. Své služby jsme rozšířili i po evropské unii. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

 

BHT S.R.O.

Praha 1 - Malá Strana

Dodáváme, montujeme a servisujeme tepelná čerpadla, klimatizace, plynové kotle a velkokapacitní plynové kotle do rodinných domů, bytových domů, komerčních objektů. Dodávky plynových kotelen a klimatizací, tepelná čerpadla, klimatizační zařízení, velkokapacitní plynové kotelny, servis. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

 

SVĚT STĚHOVÁNÍ S.R...

Praha 7 - Holešovice

Naší činností je vnitrostátní i mezinárodní stěhování. Zajistíme pro vás kompletní stěhovací služby včetně likvidace a vyklízení. Stěhujeme byty, domy, kanceláře, sklady, provádíme demontáže nábytku, vyklízení sklepů i přepravujeme těžká břemena. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

 

Výroba bytových, technických a oděvních textilií. Vyrábíme záclony, závěsy, ubrusy, řasící stuhy, elastické i pevné krajky, hladké elastické úplety či tyly. V nabídce také naleznete dámské oděvy pro volný čas nebo elastická prostěradla. Zajišťujeme zušlechťování režných materiálů.

 

SPRÁVA MĚSTSKÝCH LE...

Benátky nad Jizerou

Poskytujeme služby pro vlastníky lesů, parků a zahrad. Naše činností: – komplexní údržba a péče o lesní pozemky – zalesňování zemědělsky nevyužívaných pozemků – zajišťování dotací a grantů – komplexní údržba a péče o příměstskou zeleň, lesoparky, parky – projektování, výroba, instalace a údržba mobiliáře (altány, lavice, informační cedule apod.) – zajištění odbytu dřeva – výroba, instalace a údržba oplocení – zajištění dopravy dřeva, sadebního a ostatního materiálu Pěstební činnost: – zalesnění, chemická a mechanická ochrana proti buřeni – chemická a mechanická ochrana proti zvěři – výsek škodících dřevin, prořezávky, probírky Těžební činnost: – těžba dřeva, kácení jednotlivých dřevin – výroba, sortimentace dřeva, přiblížení, manipulace, odvoz, výkup, prodej Prodej palivového dřeva