Hledáte pouze kvalitní kontakty

Nabízíme kompletní profesionální stěhování bytových i nebytových prostor, manipulaci a stěhování křehkých předmětů i těžkých břemen, balící služby, montáž, demontáž nábytku. Dále také stěhování na klíč přizpůsobíme vašim požadavkům i do těch nejmenších detailů. Své služby jsme rozšířili i po evropské unii. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

 

DŘEVĚNÉ KŮLY-NAVRÁT...

Moravský Písek

Výroba, nákup a prodej dřevěných kůlů, palisád a akátového řeziva, rizikové kácení dřeva. Specializovaná výroba z akátového dřeva pro dětská hřiště. Nabízíme kůly určené k výrobě trvalých exteriérových staveb. Provádíme pořez dřeva mobilní pásovou pilou nebo sečení těžce dostupných terénů.

 

SVĚT STĚHOVÁNÍ S.R...

Praha 7 - Holešovice

Naší činností je vnitrostátní i mezinárodní stěhování. Zajistíme pro vás kompletní stěhovací služby včetně likvidace a vyklízení. Stěhujeme byty, domy, kanceláře, sklady, provádíme demontáže nábytku, vyklízení sklepů i přepravujeme těžká břemena. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

 

NÁBYTEK POLODNA

Jihlava 1

Nabízíme kuchyně, kuchyňské linky i nábytek do kuchyně, jídelní židle, stoly a sety. V nabídce máme kuchyňské skříňky a pracovní desky i kování.

 

SPRÁVA MĚSTSKÝCH LE...

Benátky nad Jizerou

Poskytujeme služby pro vlastníky lesů, parků a zahrad. Naše činností: – komplexní údržba a péče o lesní pozemky – zalesňování zemědělsky nevyužívaných pozemků – zajišťování dotací a grantů – komplexní údržba a péče o příměstskou zeleň, lesoparky, parky – projektování, výroba, instalace a údržba mobiliáře (altány, lavice, informační cedule apod.) – zajištění odbytu dřeva – výroba, instalace a údržba oplocení – zajištění dopravy dřeva, sadebního a ostatního materiálu Pěstební činnost: – zalesnění, chemická a mechanická ochrana proti buřeni – chemická a mechanická ochrana proti zvěři – výsek škodících dřevin, prořezávky, probírky Těžební činnost: – těžba dřeva, kácení jednotlivých dřevin – výroba, sortimentace dřeva, přiblížení, manipulace, odvoz, výkup, prodej Prodej palivového dřeva

 

Nabízíme přistavení a odvoz kontejnerů, dovoz materiálů a zboží dle dohody, likvidace černých skládek. Samozřejmostí jsou dlouhodobé pronájmy kontejnerů. V zimním období poskytujeme úklid a odvoz sněhu z parkovišť či manipulačních ploch. Mezi další služby patří zemní a výkopové práce, prodej palivového dřeva.

 

Provádíme zasklívání teras, lodžií a balkónů. Nabízíme veškeré tesařské práce, pokrývačské práce a na izolace střech certifikát zelená úsporám. - Tesařské práce - kolny, kolničky, přístřešky, pergoly všech velikostí, parkovací stání. - Realizujeme krovy, včetně klempířských a pokrývačských prací. - Provádíme rekonstrukce krovů a střech na památkových objektech, a na objektech, které se nacházejí v památkových zónách. - Dřevostavby nízkoenergetické domy. - Zasklíváme balkóny, lodžie, terasy a další venkovní prostory pomocí systému ALUPLUS a ALUVISTA. - Stínící technika a sítě proti hmyzu. - Markýzy na fasádu i stojanové do prostoru, s ručním nebo elektrickým ovládáním.

 

NÁBYTEK KNY S.R.O.

Praha - Vestec

Výroba, prodej a dovoz nábytku v I. a ve II. jakosti. Prodáváme kuchyně, válendy, matrace a sedačky. Vyrábíme nábytek z masivu do hospod, penzionů i domů. Nabízíme stěhování, dopravu, montáž, výřezy dřezů, olepování, řezání pracovních desek a truhlářské práce.

 

ZDENĚK KOZÁK

Praha 4

 

Internetový prodej futonových, lamelových, latexových, pružinových, profilovaných i molitanových matrací a polohovacích, nepolohovacích, laťových i motorových roštů. Nabízíme doplňky a matrace na zakázku či atypických rozměrů. Dále veškerý dřevěný sortiment od zahradních staveb až po židle.

 

 

 

 

SIGNAL MONT S.R.O.

Hradec Králové