Hledáte pouze kvalitní kontakty

GREEN CENTER S.R.O.

Praha-Kbely

Dodáváme parking systémy a závory pro podniková parkoviště s kontrolou přístupu, silniční závory, přístupové systémy. Řízení provozu pohybu vozidel v průjezdech domů, průmyslová vrata a lineární automatické dveře i vstupenkové systémy. Instalace počítačových sítí.

 

Zabýváme se prodejem kompletního sortimentu elektroinstalačního materiálu. Nabízíme baterie, halogenové a úsporné žárovky, pohybová čidla, pojistkové skříně, vypínače a zásuvky. Zajišťujeme kompletaci rozvaděčů. V našem sortimentu máme také požární hlásiče, montážní pěny, kabely a mnoho dalšího.

 

PAVEL NEKOLNÝ

Svaté Pole

Provádíme revize elektrických spotřebičů, instalací a hromosvodů. Vyrábíme rozvaděče. Detekce poruch a úniků tepla termokamerou. Realizujeme drobné i větší zakázky. Kreslení schémat zapojení. Oblast Dobříš.

 

ASPR POOL S.R.O.

Horoměřice

 

GOPAS, A.S.

Praha

 

ELEKTRO - LUBOŠ SUC...

Praha 10 - Vršovice

Prodej a servis elektrospotřebičů a náhradních dílů. Provádíme pozáruční servis domácích elektrospotřebičů všech značek. Opravujeme pračky, sušičky, myčky, sporáky, mikrovlnné trouby, ventilátory, kávovary, vysavače či roboty. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

 

 

QUITTNER & SCHI...

Nová Paka

 

DUŠAN BÁLEK

Klatovy I

Specializujeme se na prodej a instalaci zabezpečovacích systémů, kamerových systémů, datových rozvodů - optiky a anténních systémů. Poskytujeme odborné poradenství.