Hledáte pouze kvalitní kontakty

INTEC - EXPORT A IM...

Červený Újezd

Nabízíme komplexní logistické služby, skladování a pronájem skladových prostor, úpravu zboží jako přepracování a přebalování i skladovou evidenci. Poskytujeme kapacitu 16 010 m2 pro uskladnění 22 000 tisíc palet.. Disponujeme 7 hydraulickými rampami. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

 

AZR PRAHA AGENCY S...

Praha 8 - Ďáblice

Bezpečnostní služba.ochrana objektu a majetku. Služba osobní asistence (help handicapt). Autodoprava.

 

Zabýváme se pronájmem a servisem mobilních jeřábů, opravami a údržbou zdvihacích zařízení, transportem nadměrných strojních celků ruční manipulační technikou. Dále se zabýváme servisem jeřábů. Zajistíme školení jeřábníků a vazačů. Vlastníme mycí a mazací box. Provozujeme vnitrostátní nákladní dopravu, odvoz komunálního odpadu, odvoz odpadních vod ze septiků a žump.

 

Nabízíme kompletní profesionální stěhování bytových i nebytových prostor, manipulaci a stěhování křehkých předmětů i těžkých břemen, balící služby, montáž, demontáž nábytku. Dále také stěhování na klíč přizpůsobíme vašim požadavkům i do těch nejmenších detailů. Své služby jsme rozšířili i po evropské unii. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

 

Nabídka vnitrostátní a mezinárodní nákladní autodopravy. Možnost odtahu a přepravy osobních vozidel. Autopůjčovna provádí krátkodobé i dlouhodobé pronájmy osobních vozidel, možnost i s řidičem včetně přistavení vozidla. Mezi naše služby patří i stěhování, prodej ojetých vozidel.

 

Nabízíme provádění jeřábnických prací, krátkodobý a dlouhodobý pronájem autojeřábů v Olomouckém kraji. Jsme vybaveni moderními autojeřáby o nostosti 20-70 tun od výrobců Liebherr a Demag.

 

SVĚT STĚHOVÁNÍ S.R...

Praha 7 - Holešovice

Naší činností je vnitrostátní i mezinárodní stěhování. Zajistíme pro vás kompletní stěhovací služby včetně likvidace a vyklízení. Stěhujeme byty, domy, kanceláře, sklady, provádíme demontáže nábytku, vyklízení sklepů i přepravujeme těžká břemena. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

 

Naše společnost patří mezi stabilní přepravce v ČR, jsme schopni přepravit v našich kamionech pod trvale kontrolovanou teplotou jakékoliv potraviny i další komodity. Naším hlavním cílem je přepravit Vaše zboží v pořádku a v dohodnutém termínu na cílovou adresu. Nabízíme mycí linku pro nákladní automobily.

 

BAMKI, S.R.O.

Karviná

Nabízíme pronájem výrobních a skladovacích prostor s možností využití jeřábů a železničního spojení, kancelářské prostory, pronájem konsignačních skladů, venkovní prostory pro parkování kamionů i osobních vozidel vše s ostrahou 24 hodin.

 

Nabízíme přistavení a odvoz kontejnerů, dovoz materiálů a zboží dle dohody, likvidace černých skládek. Samozřejmostí jsou dlouhodobé pronájmy kontejnerů. V zimním období poskytujeme úklid a odvoz sněhu z parkovišť či manipulačních ploch. Mezi další služby patří zemní a výkopové práce, prodej palivového dřeva.

 

RETROLOK S.R.O.

Praha 5 - Smíchov

 

MARAKOU S.R.O.

Prostějov