Hledáte pouze kvalitní kontakty

LABORATOŘE AGEL A.S...

Nový Jičín 1

Zajišťujeme komplexní nabídku laboratorních vyšetření v klinické biochemii, klinické hematologii, klinické imunologii a alergologii, klinická mikrobiologii a parazitologii, lékařské genetice a patologii.

 

OČNÍ AMBULANCE - MU...

Nové Strašecí

 

KRČKOVÁ BOHUMILA

Česká Lípa

 

A CARE A.S.

Praha 4 - Modřany

Divize A care Medical působí na trhu Intervenční kardiologie, Neurovasculární intervence a Intervenční radiologie již od roku 1996. Divize A care Health se zabývá moderními metodami hojení ran ve vlhkém prostředí. Přináší na český trh inovativní technologie v péči o tělo a pleť v oboru korektivní a estetické dermatologie a fyzioterapie. Pro své klienty pořádáme certifikované semináře. Pro více informací navštivte naše webové stránky,

 

HOTEL OLYMPIE, S.R...

Špindlerův Mlýn

Nabízíme ubytování ve 38 nově z rekonstruovaných pokojích. Pro hosty je k dispozici s cela nové wellnes a bazén s protiproudem. Dále (Kneippův chodník, whirlpool, finská sauna, biosauna, balneo therapie, masáže, kosmetika, zábaly). Hotel je vhodný pro ubytování skupin, jednotlivců, rodin s dětmi i pro uspořádání firemních setkání.

 

LÉKAŘSKÉ PŘÍSTROJE ...

Praha 10 - Malešice

Servis a prodej lékařských přístrojů, instalace zařízení, zaškolení obsluhy či speciální aplikační činnost podle potřeb zákazníka.

 

Prodej farmaceutických přípravků, bylinných čajů, léčebné kosmetiky a doplňkového sortimentu. Nabízíme úplný sortiment léků, (po dohodě možno dodat požadovaný přípravek, který není momentálně na skladě, široký sortiment volně prodejných léčiv a potravin zvláštní výživy, základní homeopatika.

 

 

 

Prodej sortimentu oční optiky. Nabídka brýlových obroučků, kontaktních čoček, dioptrických, slunečních a speciálních brýlí. Vyšetření očním lékařem. Možnost aplikace kontaktních čoček. Poskytujeme odborné poradenství. K dispozici máme výrobky značky Ray Ban, Oakley, Polaroid, Dior, Gucci a další.

 

DOMOV PRO SENIORY F...

Frýdek-Místek

Provozujeme domov pro seniory. Zajišťujeme komplexní sociální služby či volnočasové aktivity. Dále poskytujeme ubytování, stravu i pomoc při zvládání běžných úkonů.