ING. DAVID JIŘÍK

Mirošovice

Naše firma se zabývá odborným poradenstvím, projektováním a autorizovaným prodejem a montáží tepelných čerpadel, ventilačních a rekuperačních jednotek, solárních panelů a klimatizačních zařízení. Naše firma čerpá a do budoucnosti bude čerpat z odborných a praktických vědomostí a dovedností lidí, kteří se touto problematikou zabývají již několik let a za jejich prací zůstali desítky spokojených zákazníků. Naším cílem je nabídnout Vám výkonná, silná a kvalitní tepelná čerpadla renomovaných světových značek, zejména pak STIEBEL ELTRON a TOSHIBA, kde se snoubí pověstná německá kvalita s japonskou precizností. A to vše za takové ceny, aby se tepelné čerpadlo stalo dostupným takřka pro každého. Při naší obchodní činnosti preferujeme naprosto individuální přístup k zákazníkovi a vždy se snažíme splnit jeho představy a požadavky.

 

BETONOVA S.R.O.

Libníč

Zhotovujeme klasické betonové podlahy moderní technologií ve špičkové kvalitě. Jsme schopni zhotovit podlahu jak v rodinném domku, tak i ve velkých bytových domech, a to na území celé České republiky. Za jediný den Vám zhotovíme podlahy z 0-4A písku a paletovaného cementu 32,5R v ploše cca 150 m2 a síle betonu 50-60 mm. Betonové podlahy dodáváme rychle a kvalitně po celé ČR. Nabízíme pronájem čerpadla betonu Estrich Boy.

 

Naše firma nabízí realizaci pokládky střešních krytin, montáže oken a opravy komínů. Poskytujeme tesařské i klempířské či pokrývačské práce. Naši firmu najdete na Lounsku, v obci Jimlín.

 

Prodáváme svářecí techniku Migatronic a Alfa In, řezací techniku Elettro C.F., brousicí nástroje Lukas a Carborundum. Přídavné materiály, příslušenství, ochranné a pracovní pomůcky pro sváření - vše pro svařování i svářeče. Servis svařovací techniky. Dále naše firma nabízí výstavbu rodinných a bytových domů, inženýrských sítí a průmyslových hal. Zrealizujeme Vaši zakázku od vypracování projektové dokumentace až po provedení konečné výstavby. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

 

DUŠAN BALÁŽ

Ostrava - Bartovice

Nabídka tesařských, pokrývačských a klempířských prací. Provádění výstavby krovů a střešních konstrukcí.

 

ING. LUKÁŠ ADÁMEK

Čelákovice

Specializujeme se na zajištění komplexní péče o zeleň. Zaměřujeme se na výsadbu, ošetřování, stabilizování a kácení stromů. Poskytujeme služby v oblasti zahradní architektury. Nabízíme pronájem vysoké plošiny. Mezi naše služby také patří výškové práce a krajinná tvorba. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

 

OMEGA CZ SPOL. S R...

Praha 9 - Horní Počernice

Firma se zabývá prodejem a servisem strojů pro pekárny a cukrárny, gastro. Dále nabízíme mobilní prodejny, přípravky pro pekaře, cukráře a gastronomii. Stroje, zařízení a suroviny pro pekárenské či cukrářské provozy včetně servisu, děličky, hnětače, šlehače, stroje na zpracování těsta, pece a čističky, prodej řezacích, balicích a mycích strojů, kynáren a chlazení. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

 

Naše firma Tango střechy Vám zajistí kompletní rekonstrukci nebo výstavbu Vaší střechy na klíč. Zajišťujeme i výstavbu podkroví. Poskytujeme služby tesaře, klempíře a pokrývače. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

 

Zabýváme se prodejem kompletního sortimentu elektroinstalačního materiálu. Nabízíme baterie, halogenové a úsporné žárovky, pohybová čidla, pojistkové skříně, vypínače a zásuvky. Zajišťujeme kompletaci rozvaděčů. V našem sortimentu máme také požární hlásiče, montážní pěny, kabely a mnoho dalšího.

 

EMPORA S.R.O.

Příbram

Poskytujeme služby v oblasti elektroinstalací v regionech střední Čechy, Praha a Jihočeský kraj. Provádíme elektroinstalace všeho druhu a revize elektro včetně hromosvodů.

 

PAVEL NEKOLNÝ

Svaté Pole

Provádíme revize elektrických spotřebičů, instalací a hromosvodů. Vyrábíme rozvaděče. Detekce poruch a úniků tepla termokamerou. Realizujeme drobné i větší zakázky. Kreslení schémat zapojení. Oblast Dobříš.

 

STAMONT CZ S.R.O.

Rychnov nad Kněžnou

 

STAVEBNÍ FIRMA PROF...

Praha 10 - Strašnice

Specializujeme na činnost v oblasti stavebnictví. Nabízíme stavební práce, opravy a údržby, elektropráce, úklidy a rekonstrukce bytů a domů. Provádíme montáže fasádních plášťů a sádrokartónů, terénní úpravy objektů a elektroinstalace a vodoinstalace. Zajišťujeme správu objektů.

 

ZÁBRADLÍ MP

Chrudim

 

Naše firma nabízí kompletní stavební práce a výrobu betonových schodišť na klíč. Naše schody najdete po celé České republice. Realizujeme stavební práce od zednických prací až po výstavbu domů a průmyslových staveb. Provádíme kompletní rekonstrukce bytů. Vše za přijatelné ceny ve vysoké kvalitě. Pro více informací navštivte naše webové stránky.