Hledáte pouze kvalitní kontakty

ING. LUKÁŠ ADÁMEK

Čelákovice

Specializujeme se na zajištění komplexní péče o zeleň. Zaměřujeme se na výsadbu, ošetřování, stabilizování a kácení stromů. Poskytujeme služby v oblasti zahradní architektury. Nabízíme pronájem vysoké plošiny. Mezi naše služby také patří výškové práce a krajinná tvorba. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

 

Internetový prodej futonových, lamelových, latexových, pružinových, profilovaných i molitanových matrací a polohovacích, nepolohovacích, laťových i motorových roštů. Nabízíme doplňky a matrace na zakázku či atypických rozměrů. Dále veškerý dřevěný sortiment od zahradních staveb až po židle.

 

ELEKTRO WELD SERVIS...

Praha 10 - Strašnice

Prodej a servis svářecí technika pro metody MMA TIG, MIG-MAG, plazmová řezací technika, přídavný materiál, náhradní díly, svařovací elektrody, dráty a ochranné pomůcky pro svářecí techniku

 

PROFI MONTAGE S.R.O...

Plzeň - Východní Předměstí

 

 

 

Nabízíme profesionální daňové poradenství a kompletní ekonomický servis. Zabýváme se vedením účetnictví, zpracováváním mzdové agendy, daňových přiznání či zastupováním klienta v daňovém řízení před finančními úřady.