Hledáte pouze kvalitní kontakty

AUTO KUBÍN

Neratovice

Autoservis, pneuservis a odtahové služby. Prodej nových i použitých pneumatik, náhradních dílů a autoskel. Příprava a zajištění STK. Zaměřujeme se na kompletní opravy vozidel, výměnu olejů a filtrů, vytahování vstřiků, servis klimatizací, testy a výměny baterií, brzdové destičky a další. Nabízíme odtahové služby jak v rámci České republiky tak i ze zahraničí. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

 

Náš autoservis a pneuservis nabízí široký rozsah služeb od běžných oprav, přes diagnostiku, až po kompletní servis Vašeho vozu. Nabízíme prodej letních, zimních i celoročních pneumatik pro osobní, offroad a užitkové vozy. Zajistíme i neobvyklé rozměry pneu nebo speciální pneumatiky a to vše ve špičkové kvalitě od většiny světových výrobců pneumatik. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

 

Nabídka vnitrostátní a mezinárodní nákladní autodopravy. Možnost odtahu a přepravy osobních vozidel. Autopůjčovna provádí krátkodobé i dlouhodobé pronájmy osobních vozidel, možnost i s řidičem včetně přistavení vozidla. Mezi naše služby patří i stěhování, prodej ojetých vozidel.

 

 

L O G U P , SPOL. S...

Ústí nad Labem

 

PROFI MONTAGE S.R.O...

Plzeň - Východní Předměstí

 

MOTOTRADE VM S.R.O.

Vysoké Mýto

Naše společnost je autorizovaným prodejcem vozu Ford a naším cílem je poskytování komplexních služeb spojených s prodejem, provozem a servisem vozu Ford a samozřejmě také maximální spokojenost nových i stávajících zákazníků. Nabízíme široké spektrum služeb začínající prodejem originálních dílů Ford se 100% kvalitou, přes všechny typy prohlídek záručních i pozáručních oprav, výměny pneumatik, a v neposlední řadě také možnost poskytnutí náhradního vozidla po dobu opravy. Pro více informací navštivte naše webové stránky.